تقی‌پور: از بازگشت جاوید خوشحالیم/ تا پایان فصل حق اشتباه نداریم

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون از خوشحالی خود بابت برگشت مهدی جاوید و اتمام محرومیتش خبر داد.

مس سونگون موفق‌ شد حریف هفته پانزدهم خود را با نتیجه ۶-۰ شکست دهد. صحبت های اسماعیل تقی پور در پایان این دیدار را بخوانید:

پیروزی پرگل
برد دلچسبی بود به بچه ها خدا قوت می‌گویم و از هوادارانمان بابت حمایت بی نظیرشان ممنونم. با همه احترامی که به تیم کراپ قائلم اما باید بگویم که صفر تا صد بازی در اختیار ما بود و می توانستیم حتی برد پر گل تری هم کسب کنیم.

کم اشتباه تا پایان فصل
امروز اشتباهات کمتری داشتیم و باتمرکزتر ظاهر شدیم که مزد آن برد پرگل با کلین شیت بود. همین روند را می خواهیم تا پایان فصل در پیش گرفته و در شان و جایگاه مس قدم برداریم. هر هفته یک فینال داریم و از همین حالا بعد از استراحتی کوتاه برای بازی بعد مقابل مقاومت آماده خواهیم شد.

دبل مهدی جاوید
گفته بودم باید به مهدی جاوید زمان بدهیم تا به شرایط سابق برگردد و طبق همین قاعده نیز عمل‌ کردیم؛ این که او دو گل بعد از غیبت چندین ماهه اش به ثمر‌رساند نشان از توانایی و استعداد فنی بالایش دارد که واقعا جایش در این مدت در فوتسال ایران خالی بود.

درخشش ملی پوشان
ملی پوشانمان را در آماده ترین فرم ممکن به اردو می فرستیم و امیدوارم به خوبی جواب اعتماد آقای شمسایی را با تکرار نمایش های خوبشان بدهند. برای تیم ملی هم در این دو‌ دیدار دوستانه و مهمتر‌ از آن در جام ملت ها آرزوی موفقیت دارم.