اتفاقات مثبتی در باشگاه رخ داده است

عملکرد باشگاه مس سونگون موجب محرومیت‌زدایی می‌شود

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی معتقد است اتفاقات و اقدامات مثبتی در باشگاه مس سونگون ورزقان رخ داده است.

به گزارش رسانه باشگاه مس سونگون ورزقان، ظهر امروز اعضای باشگاه‌ و تیم‌های می سونگون با نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی، حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم دیدار کردند.

در این دیدار حجت الاسلام آل هاشم پس از ارائه گزارش باشگاه توسط دکتر یاسر نجف‌زاده، عنوان داشت: از ارائه گزارش دکتر نجف‌زاده متشکرم. اتفاقات مثبت و خوبی در ورزش استان توسط باشگاه مس سونگون ورزقان رخ داده است.

وی ادامه داد: خوشحالم که در جمع کادرفنی، بازیکنان و اعضای باشگاه مس سونگون هستم. مس در کنار ورزش قهرمانی باید نسبت به ورزش‌های همگانی نیز توجه داشته باشد و این موضوع مطمئنا به محرومیت‌زدایی ختم‌ خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: ورزش برای پیشگیری از ناهنجاری، انواع بیماری‌ها بسیار مثبت است. با این تفاسیر، هزینه‌ برای ورزش یک سرمایه‌گذاری است که به اتفاقات مثبت و‌ خوب در جامعه تبدیل می‌شود.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم، گفت: توجه به اخلاق، روحیه پهلوانی، معنویت در ورزش در کنار ورزش حرفه‌ای باید در اولویت تمامی ورزشکاران قرار گیرد. باید قهرمانی را به پهلوانی تبدیل کنیم.

وی افزود: جوانمردی‌ها هیچ وقت فراموش نمی‌شود. امروز شاهد نامردی در رژیم اشغالگر صهیونیستی در فلسطین و مردم این منطقه هستیم. حمایت ورزشکاران و باشگاه‌ها در خصوص مردم مظلوم فلسطین بسیار مهم و اساسی است.

امام جمعه تبریز در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: اتفاقات مثبت و خوبی در خصوص باشگاه مس سونگون ورزقان به گوش می‌رسد و امیدوارم مسئولان این باشگاه با قدرت به کار خود ادامه دهند.