جدولیار

سامانه مدیریت جدول بازی و برنامه تیم های باشگاه مس سونگون ورزقان

تعداد بازدید: 109403

دریا کاسپین بابل

جدول رده بندی لیگ دسته یک فوتبال / بزرگ‌سالان

لیگ دسته یک فوتبال

# تیم بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
1 چادرملو اردکان 15 10 2 3 21 13 8 32
2 خیبر خرم آباد 15 10 1 4 24 9 15 31
3 نفت مسجد سلیمان 15 8 5 2 21 14 7 29
4 فجر شهید سپاسی شیراز 15 8 3 4 17 9 8 27
5 سایپا تهران 15 6 4 5 14 9 5 22
6 نفت و گاز گچساران 14 5 6 3 12 8 4 21
7 شهر راز شیراز 15 5 6 4 11 9 2 21
8 آبی پوشان ملاثانی 15 5 6 4 12 11 1 21
9 میهن آریو اسلامشهر 15 5 6 4 12 12 0 21
10 پارس جنوبی جم 15 6 3 6 13 18 -5 21
11 مس کرمان 15 5 5 5 16 15 1 20
12 مس سونگون ورزقان 15 6 2 7 13 13 0 20
13 مس شهر بابک 15 4 6 5 12 9 3 18
14 شهرداری آستارا 15 5 3 7 10 13 -3 18
15 خوشه طلایی 15 4 2 9 11 22 -11 14
16 دریا کاسپین بابل 15 1 8 6 12 18 -6 11
17 داماش گیلان 14 2 4 8 10 20 -10 10
18 خلیج فارس ماهشهر 15 1 4 10 9 28 -19 7
بازی بعدی
بازی قبلی

شهر راز شیراز 0

دریا کاسپین بابل 0

برنامه بازی های هفته
هفته هفدهم لیگ دسته یک فوتبال / بزرگ‌سالان

# تیم میزبان تیم میهمان تاریخ بازی ساعت بازی مکان بازی
1 آبی پوشان ملاثانی - میهن آریو اسلامشهر دوشنبه 27 آذر 14:15 ورزشگاه تختی اهواز
2 شهرداری آستارا - نفت و گاز گچساران سه شنبه 28 آذر 14:00 ورزشگاه وحدت آستارا
3 خیبر خرم آباد - شهر راز شیراز سه شنبه 28 آذر 14:00 ورزشگاه تختی خرم آباد
4 خوشه طلایی - نفت مسجد سلیمان چهارشنبه 29 آذر 14:00 ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
5 فجر شهید سپاسی شیراز - پارس جنوبی جم چهارشنبه 29 آذر 14:00 ورزشگاه حافظیه شیراز
6 دریا کاسپین بابل - چادرملو اردکان چهارشنبه 29 آذر 14:00 ورزشگاه شهدا سیمرغ
7 مس کرمان - مس سونگون ورزقان چهارشنبه 29 آذر 14:00 ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
8 سایپا تهران - داماش گیلان چهارشنبه 29 آذر 14:00 ورزشگاه انقلاب کرج
9 خلیج فارس ماهشهر - مس شهر بابک چهارشنبه 29 آذر 14:15 ورزشگاه تختی اهواز

برنامه بازی های هفته
لیگ دسته یک فوتبال / بزرگ‌سالان
لیگ دسته یک فوتبال

برد : 1
باخت : 6
مساوی : 8
# تیم میزبان تیم میهمان تاریخ بازی ساعت بازی مکان بازی
1 هفته هفدهم
دریا کاسپین بابل

چادرملو اردکان

چهارشنبه 29 آذر 14:00 ورزشگاه شهدا سیمرغ
2 هفته شانزدهم
پارس جنوبی جم

دریا کاسپین بابل

چهارشنبه 22 آذر 14:30 ورزشگاه تختی جم
3 هفته پانزدهم
دریا کاسپین بابل

0

شهر راز شیراز

0

سه شنبه 14 آذر 14:00 ورزشگاه شهدا سیمرغ
4 هفته چهاردهم
آبی پوشان ملاثانی

2

دریا کاسپین بابل

2

چهارشنبه 08 آذر 14:30 ورزشگاه تختی اهواز
5 هفته سیزدهم
دریا کاسپین بابل

1

میهن آریو اسلامشهر

2

چهارشنبه 01 آذر 14:30 ورزشگاه شهدا سیمرغ
6 هفته دوازدهم
مس شهر بابک

3

دریا کاسپین بابل

0

چهارشنبه 24 آبان 14:30 ورزشگاه شهید سلیمانی شهر بابک
7 هفته یازدهم
دریا کاسپین بابل

1

خیبر خرم آباد

1

پنجشنبه 18 آبان 15:30 ورزشگاه شهدا سیمرغ
8 هفته دهم
خلیج فارس ماهشهر

1

دریا کاسپین بابل

1

جمعه 12 آبان 17:45 -
9 هفته نهم
دریا کاسپین بابل

2

شهرداری آستارا

0

جمعه 05 آبان 16:30 ورزشگاه شهدا سیمرغ
10 هفته هشتم
دریا کاسپین بابل

2

فجر شهید سپاسی شیراز

2

شنبه 29 مهر 16:45 رزشگاه شهدا سیمرغ
11 هفته هفتم
خوشه طلایی

1

دریا کاسپین بابل

0

یکشنبه 23 مهر 16:00 -
12 هفته ششم
دریا کاسپین بابل

1

مس کرمان

1

یکشنبه 16 مهر 16:00 ورزشگاه شهدا سیمرغ
13 هفته پنجم
داماش گیلان

1

دریا کاسپین بابل

1

یکشنبه 09 مهر 17:15 ورزشگاه شهید عضدی رشت
14 هفته چهارم
دریا کاسپین بابل

1

نفت مسجد سلیمان

2

دوشنبه 03 مهر 17:15 ورزشگاه شهدا سیمرغ
15 هفته سوم
نفت و گاز گچساران

0

دریا کاسپین بابل

0

یکشنبه 26 شهریور 18:45 -
16 هفته دوم
دریا کاسپین بابل

0

مس سونگون ورزقان

1

یکشنبه 19 شهریور 15:30 ورزشگاه شهدا سیمرغ
17 هفته اول
سایپا تهران

1

دریا کاسپین بابل

0

شنبه 11 شهریور 18:15 ورزشگاه پاس قوامین تهران