جدولیار

سامانه مدیریت جدول بازی و برنامه تیم های باشگاه مس سونگون ورزقان

تعداد بازدید: 109407

پارس جنوبی جم

جدول رده بندی لیگ دسته یک فوتبال / بزرگ‌سالان

لیگ دسته یک فوتبال

# تیم بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
1 چادرملو اردکان 15 10 2 3 21 13 8 32
2 خیبر خرم آباد 15 10 1 4 24 9 15 31
3 نفت مسجد سلیمان 15 8 5 2 21 14 7 29
4 فجر شهید سپاسی شیراز 15 8 3 4 17 9 8 27
5 سایپا تهران 15 6 4 5 14 9 5 22
6 نفت و گاز گچساران 14 5 6 3 12 8 4 21
7 شهر راز شیراز 15 5 6 4 11 9 2 21
8 آبی پوشان ملاثانی 15 5 6 4 12 11 1 21
9 میهن آریو اسلامشهر 15 5 6 4 12 12 0 21
10 پارس جنوبی جم 15 6 3 6 13 18 -5 21
11 مس کرمان 15 5 5 5 16 15 1 20
12 مس سونگون ورزقان 15 6 2 7 13 13 0 20
13 مس شهر بابک 15 4 6 5 12 9 3 18
14 شهرداری آستارا 15 5 3 7 10 13 -3 18
15 خوشه طلایی 15 4 2 9 11 22 -11 14
16 دریا کاسپین بابل 15 1 8 6 12 18 -6 11
17 داماش گیلان 14 2 4 8 10 20 -10 10
18 خلیج فارس ماهشهر 15 1 4 10 9 28 -19 7
بازی بعدی
بازی قبلی

مس کرمان 0

پارس جنوبی جم 0

برنامه بازی های هفته
هفته هفدهم لیگ دسته یک فوتبال / بزرگ‌سالان

# تیم میزبان تیم میهمان تاریخ بازی ساعت بازی مکان بازی
1 آبی پوشان ملاثانی - میهن آریو اسلامشهر دوشنبه 27 آذر 14:15 ورزشگاه تختی اهواز
2 شهرداری آستارا - نفت و گاز گچساران سه شنبه 28 آذر 14:00 ورزشگاه وحدت آستارا
3 خیبر خرم آباد - شهر راز شیراز سه شنبه 28 آذر 14:00 ورزشگاه تختی خرم آباد
4 خوشه طلایی - نفت مسجد سلیمان چهارشنبه 29 آذر 14:00 ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
5 فجر شهید سپاسی شیراز - پارس جنوبی جم چهارشنبه 29 آذر 14:00 ورزشگاه حافظیه شیراز
6 دریا کاسپین بابل - چادرملو اردکان چهارشنبه 29 آذر 14:00 ورزشگاه شهدا سیمرغ
7 مس کرمان - مس سونگون ورزقان چهارشنبه 29 آذر 14:00 ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
8 سایپا تهران - داماش گیلان چهارشنبه 29 آذر 14:00 ورزشگاه انقلاب کرج
9 خلیج فارس ماهشهر - مس شهر بابک چهارشنبه 29 آذر 14:15 ورزشگاه تختی اهواز

برنامه بازی های هفته
لیگ دسته یک فوتبال / بزرگ‌سالان
لیگ دسته یک فوتبال

برد : 6
باخت : 6
مساوی : 3
# تیم میزبان تیم میهمان تاریخ بازی ساعت بازی مکان بازی
1 هفته هفدهم
فجر شهید سپاسی شیراز

پارس جنوبی جم

چهارشنبه 29 آذر 14:00 ورزشگاه حافظیه شیراز
2 هفته شانزدهم
پارس جنوبی جم

دریا کاسپین بابل

چهارشنبه 22 آذر 14:30 ورزشگاه تختی جم
3 هفته پانزدهم
مس کرمان

0

پارس جنوبی جم

0

چهارشنبه 15 آذر 14:00 ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
4 هفته چهاردهم
پارس جنوبی جم

2

خوشه طلایی

1

سه شنبه 07 آذر 14:45 ورزشگاه تختی جم
5 هفته سیزدهم
نفت و گاز گچساران

4

پارس جنوبی جم

0

چهارشنبه 01 آذر 15:30 ورزشگاه شهدای نفت گچساران
6 هفته دوازدهم
پارس جنوبی جم

1

نفت مسجد سلیمان

2

چهارشنبه 24 آبان 15:30 ورزشگاه تختی جم
7 هفته یازدهم
سایپا تهران

1

پارس جنوبی جم

0

پنجشنبه 18 آبان 16:30 ورزشگاه انقلاب کرج
8 هفته دهم
پارس جنوبی جم

2

مس سونگون ورزقان

1

پنجشنبه 11 آبان 17:45 ورزشگاه تختی جم
9 هفته نهم
داماش گیلان

1

پارس جنوبی جم

1

جمعه 05 آبان 15:30 ورزشگاه شهید عضدی رشت
10 هفته هشتم
چادرملو اردکان

1

پارس جنوبی جم

2

جمعه 28 مهر 16:45 ورزشگاه شهید نصیری یزد
11 هفته هفتم
پارس جنوبی جم

0

شهر راز شیراز

1

شنبه 22 مهر 18:00 ورزشگاه تختی جم
12 هفته ششم
میهن آریو اسلامشهر

0

پارس جنوبی جم

0

یکشنبه 16 مهر 15:45 ورزشگاه امام خمینی(ره) اسلامشهر
13 هفته پنجم
پارس جنوبی جم

0

مس شهر بابک

3

دوشنبه 10 مهر 18:30 ورزشگاه تختی جم
14 هفته چهارم
آبی پوشان ملاثانی

2

پارس جنوبی جم

0

دوشنبه 03 مهر 18:45 ورزشگاه چهارم غدیر اهواز
15 هفته سوم
پارس جنوبی جم

1

شهرداری آستارا

0

یکشنبه 26 شهریور 18:45 ورزشگاه تختی جم
16 هفته دوم
خلیج فارس ماهشهر

1

پارس جنوبی جم

3

یکشنبه 19 شهریور 19:00 ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
17 هفته اول
پارس جنوبی جم

1

خیبر خرم آباد

0

شنبه 11 شهریور 19:15 ورزشگاه تختی جم