جدولیار

سامانه مدیریت جدول بازی و برنامه تیم های باشگاه مس سونگون ورزقان

تعداد بازدید: 109414

شهرداری ساوه

جدول رده بندی فوتسال / بزرگ‌سالان

لیگ برتر فوتسال

# تیم بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
1 گیتی پسند اصفهان 15 14 1 0 57 20 37 43
2 مس سونگون ورزقان 15 11 3 1 63 31 32 36
3 گهر زمین سیرجان 15 8 3 4 45 33 12 27
4 فرش آراء مشهد 15 7 6 2 32 26 6 27
5 سفیر گفتمان تهران 15 7 2 6 37 33 4 23
6 پالایش نفت بندرعباس 15 6 4 5 45 45 0 22
7 آناصنعت پاسارگاد قم 15 5 6 4 35 37 -2 21
8 سن ایچ ساوه 15 6 2 7 47 40 7 20
9 شهرداری ساوه 15 5 3 7 30 34 -4 18
10 فولاد زرند ایرانیان 15 4 4 7 23 29 -6 16
11 کراپ الوند قزوین 15 5 1 9 28 37 -9 16
12 ایرالکو اراک 15 3 3 9 22 38 -16 12
13 مقاومت البرز 15 2 3 10 23 49 -26 9
14 پوشاک حافظ ساری 15 1 1 13 29 64 -35 4
بازی بعدی
بازی قبلی

مقاومت البرز 0

شهرداری ساوه 6

برنامه بازی های هفته
هفته بیست و ششم فوتسال / بزرگ‌سالان

# تیم میزبان تیم میهمان تاریخ بازی ساعت بازی مکان بازی
1 ایرالکو اراک - گهر زمین سیرجان جمعه 11 اسفند 16:00 سالن آلومینیوم اراک
2 مس سونگون ورزقان - گیتی پسند اصفهان جمعه 11 اسفند 16:00 سالن پورشریفی تبریز
3 فولاد زرند ایرانیان - سفیر گفتمان تهران جمعه 11 اسفند 16:00 سالن دانشگاه آزاد زرند
4 آناصنعت پاسارگاد قم - مقاومت البرز جمعه 11 اسفند 16:00 سالن حیدریان قم
5 شهرداری ساوه - پالایش نفت بندرعباس جمعه 11 اسفند 16:00 سالن امام خمینی ساوه
6 فرش آراء مشهد - سن ایچ ساوه جمعه 11 اسفند 16:00 سالن بهشتی مشهد
7 پوشاک حافظ ساری - کراپ الوند قزوین جمعه 11 اسفند 16:00 سالن سیدرسول حسینی ساری

برنامه بازی های هفته
فوتسال / بزرگ‌سالان
لیگ برتر فوتسال

برد : 5
باخت : 7
مساوی : 3
# تیم میزبان تیم میهمان تاریخ بازی ساعت بازی مکان بازی
1 هفته بیست و ششم
شهرداری ساوه

پالایش نفت بندرعباس

جمعه 11 اسفند 16:00 سالن امام خمینی ساوه
2 هفته بیست و پنجم
گیتی پسند اصفهان

شهرداری ساوه

جمعه 04 اسفند 16:00 سالن پیروزی اصفهان
3 هفته بیست و چهارم
شهرداری ساوه

گهر زمین سیرجان

جمعه 27 بهمن 16:00 سالن امام خمینی ساوه
4 هفته بیست و سوم
مس سونگون ورزقان

شهرداری ساوه

پنجشنبه 19 بهمن 16:00 سالن پورشریفی تبریز
5 هفته بیست و دوم
ایرالکو اراک

شهرداری ساوه

پنجشنبه 12 بهمن 16:00 سالن آلومینیوم اراک
6 هفته بیست و یکم
شهرداری ساوه

پوشاک حافظ ساری

پنجشنبه 05 بهمن 16:00 سالن امام خمینی ساوه
7 هفته نوزدهم
شهرداری ساوه

فرش آراء مشهد

جمعه 22 دی 16:00 سالن امام خمینی ساوه
8 هفته بیستم
آناصنعت پاسارگاد قم

شهرداری ساوه

سه شنبه 19 دی 16:00 سالن حیدریان قم
9 هفته هیجدهم
فولاد زرند ایرانیان

شهرداری ساوه

جمعه 15 دی 16:00 سالن دانشگاه آزاد زرند
10 هفته هفدهم
شهرداری ساوه

سفیر گفتمان تهران

جمعه 08 دی 16:00 سالن امام خمینی ساوه
11 هفته شانزدهم
سن ایچ ساوه

شهرداری ساوه

جمعه 01 دی 16:00 سالن فجر ساوه
12 هفته پانزدهم
شهرداری ساوه

6

مقاومت البرز

0

پنجشنبه 16 آذر 16:00 سالن امام خمینی ساوه
13 هفته چهاردهم
کراپ الوند قزوین

1

شهرداری ساوه

2

جمعه 10 آذر 16:00 یادگار امام الوند
14 هفته سیزدهم
پالایش نفت بندرعباس

3

شهرداری ساوه

2

جمعه 19 آبان 16:00 سالن فجر بندرعباس
15 هفته دوازدهم
شهرداری ساوه

2

گیتی پسند اصفهان

4

پنجشنبه 11 آبان 16:00 سالن امام خمینی ساوه
16 هفته یازدهم
گهر زمین سیرجان

3

شهرداری ساوه

1

پنجشنبه 04 آبان 16:00 سالن امام علی (ع) سیرجان
17 هفته دهم
شهرداری ساوه

0

مس سونگون ورزقان

2

جمعه 28 مهر 16:00 سالن امام خمینی ساوه
18 هفته نهم
شهرداری ساوه

1

ایرالکو اراک

0

یکشنبه 23 مهر 16:00 سالن امام خمینی ساوه
19 هفته هشتم
پوشاک حافظ ساری

3

شهرداری ساوه

2

جمعه 07 مهر 16:00 سالن سیدرسول حسینی
20 هفته هفتم
شهرداری ساوه

2

آناصنعت پاسارگاد قم

2

جمعه 31 شهریور 16:00 سالن امام خمینی ساوه
21 هفته ششم
فرش آراء مشهد

1

شهرداری ساوه

1

یکشنبه 12 شهریور 16:00 سالن بهشتی مشهد
22 هفته پنجم
شهرداری ساوه

2

فولاد زرند ایرانیان

2

دوشنبه 06 شهریور 16:00 سالن امام خمینی ساوه
23 هفته چهارم
سفیر گفتمان تهران

5

شهرداری ساوه

0

سه شنبه 31 مرداد 16:00 سالن فاطمه الزهرا شهر ری
24 هفته سوم
شهرداری ساوه

2

سن ایچ ساوه

4

چهارشنبه 25 مرداد 16:00 سالن امام خمینی ساوه
25 هفته دوم
مقاومت البرز

2

شهرداری ساوه

4

پنجشنبه 19 مرداد 16:00 سالن بعثت کلار دشت
26 هفته اول
شهرداری ساوه

3

کراپ الوند قزوین

2

جمعه 13 مرداد 16:00 سالن امام خمینی ساوه