جدولیار

سامانه مدیریت جدول بازی و برنامه تیم های باشگاه مس سونگون ورزقان

تعداد بازدید: 98511

فولاد زرند ایرانیان

جدول رده بندی فوتسال / بزرگ‌سالان

لیگ برتر فوتسال

# تیم بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
1 گیتی پسند اصفهان 15 14 1 0 57 20 37 43
2 مس سونگون ورزقان 15 11 3 1 63 31 32 36
3 گهر زمین سیرجان 15 8 3 4 45 33 12 27
4 فرش آراء مشهد 15 7 6 2 32 26 6 27
5 سفیر گفتمان تهران 15 7 2 6 37 33 4 23
6 پالایش نفت بندرعباس 15 6 4 5 45 45 0 22
7 آناصنعت پاسارگاد قم 15 5 6 4 35 37 -2 21
8 سن ایچ ساوه 15 6 2 7 47 40 7 20
9 شهرداری ساوه 15 5 3 7 30 34 -4 18
10 فولاد زرند ایرانیان 15 4 4 7 23 29 -6 16
11 کراپ الوند قزوین 15 5 1 9 28 37 -9 16
12 ایرالکو اراک 15 3 3 9 22 38 -16 12
13 مقاومت البرز 15 2 3 10 23 49 -26 9
14 پوشاک حافظ ساری 15 1 1 13 29 64 -35 4
بازی بعدی
بازی قبلی

فرش آراء مشهد 4

فولاد زرند ایرانیان 3

برنامه بازی های هفته
هفته بیست و ششم فوتسال / بزرگ‌سالان

# تیم میزبان تیم میهمان تاریخ بازی ساعت بازی مکان بازی
1 ایرالکو اراک - گهر زمین سیرجان جمعه 11 اسفند 16:00 سالن آلومینیوم اراک
2 مس سونگون ورزقان - گیتی پسند اصفهان جمعه 11 اسفند 16:00 سالن پورشریفی تبریز
3 فولاد زرند ایرانیان - سفیر گفتمان تهران جمعه 11 اسفند 16:00 سالن دانشگاه آزاد زرند
4 آناصنعت پاسارگاد قم - مقاومت البرز جمعه 11 اسفند 16:00 سالن حیدریان قم
5 شهرداری ساوه - پالایش نفت بندرعباس جمعه 11 اسفند 16:00 سالن امام خمینی ساوه
6 فرش آراء مشهد - سن ایچ ساوه جمعه 11 اسفند 16:00 سالن بهشتی مشهد
7 پوشاک حافظ ساری - کراپ الوند قزوین جمعه 11 اسفند 16:00 سالن سیدرسول حسینی ساری

برنامه بازی های هفته
فوتسال / بزرگ‌سالان
لیگ برتر فوتسال

برد : 4
باخت : 7
مساوی : 4
# تیم میزبان تیم میهمان تاریخ بازی ساعت بازی مکان بازی
1 هفته بیست و ششم
فولاد زرند ایرانیان

سفیر گفتمان تهران

جمعه 11 اسفند 16:00 سالن دانشگاه آزاد زرند
2 هفته بیست و پنجم
سن ایچ ساوه

فولاد زرند ایرانیان

جمعه 04 اسفند 16:00 سالن فجر ساوه
3 هفته بیست و چهارم
فولاد زرند ایرانیان

مقاومت البرز

جمعه 27 بهمن 16:00 سالن دانشگاه آزاد زرند
4 هفته بیست و سوم
کراپ الوند قزوین

فولاد زرند ایرانیان

پنجشنبه 19 بهمن 16:00 سالن یادگار امام (ره) الوند
5 هفته بیست و دوم
فولاد زرند ایرانیان

پالایش نفت بندرعباس

پنجشنبه 12 بهمن 16:00 سالن دانشگاه آزاد زرند
6 هفته بیست و یکم
گیتی پسند اصفهان

فولاد زرند ایرانیان

پنجشنبه 05 بهمن 16:00 سالن پیروزی اصفهان
7 هفته بیستم
فولاد زرند ایرانیان

گهر زمین سیرجان

جمعه 29 دی 16:00 سالن دانشگاه آزاد زرند
8 هفته نوزدهم
مس سونگون ورزقان

فولاد زرند ایرانیان

جمعه 22 دی 16:00 سالن پورشریفی تبریز
9 هفته نوزدهم
مس سونگون ورزقان

فولاد زرند ایرانیان

جمعه 22 دی 16:00 سالن پورشریفی تبریز
10 هفته نوزدهم
مس سونگون ورزقان

فولاد زرند ایرانیان

جمعه 22 دی 16:00 سالن پورشریفی تبریز
11 هفته هیجدهم
فولاد زرند ایرانیان

شهرداری ساوه

جمعه 15 دی 16:00 سالن دانشگاه آزاد زرند
12 هفته هفدهم
پوشاک حافظ ساری

فولاد زرند ایرانیان

جمعه 08 دی 16:00 سالن سیدرسول حسینی ساری
13 هفته شانزدهم
فولاد زرند ایرانیان

آناصنعت پاسارگاد قم

جمعه 01 دی 16:00 سالن دانشگاه آزاد زرند
14 هفته پانزدهم
فرش آراء مشهد

4

فولاد زرند ایرانیان

3

پنجشنبه 16 آذر 16:00 سالن بهشتی مشهد
15 هفته چهاردهم
فولاد زرند ایرانیان

1

ایرالکو اراک

1

جمعه 10 آذر 16:00 سالن دانشگاه آزاد زرند
16 هفته سیزدهم
سفیر گفتمان تهران

0

فولاد زرند ایرانیان

1

جمعه 19 آبان 16:00 سالن فاطمه الزهرا شهر ری
17 هفته دوازدهم
فولاد زرند ایرانیان

3

سن ایچ ساوه

2

پنجشنبه 11 آبان 16:00 سالن دانشگاه آزاد زرند
18 هفته یازدهم
مقاومت البرز

1

فولاد زرند ایرانیان

3

پنجشنبه 04 آبان 16:00 سالن بعثت کلار دشت
19 هفته دهم
فولاد زرند ایرانیان

2

کراپ الوند قزوین

1

جمعه 28 مهر 16:00 دانشگاه آزاد زرند
20 هفته نهم
پالایش نفت بندرعباس

2

فولاد زرند ایرانیان

1

یکشنبه 23 مهر 16:00 سالن فجر بندرعباس
21 هفته هشتم
فولاد زرند ایرانیان

1

گیتی پسند اصفهان

3

جمعه 07 مهر 16:00 سالن دانشگاه آزاد زرند
22 هفته هفتم
گهر زمین سیرجان

2

فولاد زرند ایرانیان

1

جمعه 31 شهریور 16:00 سالن امام علی (ع) سیرجان
23 هفته ششم
فولاد زرند ایرانیان

1

مس سونگون ورزقان

1

یکشنبه 12 شهریور 16:00 سالن دانشگاه آزاد زرند
24 هفته پنجم
شهرداری ساوه

2

فولاد زرند ایرانیان

2

دوشنبه 06 شهریور 16:00 سالن امام خمینی ساوه
25 هفته چهارم
فولاد زرند ایرانیان

3

پوشاک حافظ ساری

3

سه شنبه 31 مرداد 16:00 سالن دانشگاه آزاد زرند
26 هفته سوم
آناصنعت پاسارگاد قم

3

فولاد زرند ایرانیان

1

چهارشنبه 25 مرداد 16:00 سالن حیدریان قم
27 هفته دوم
فولاد زرند ایرانیان

0

فرش آراء مشهد

3

پنجشنبه 19 مرداد 16:00 سالن دانشگاه آزاد زرند
28 هفته اول
ایرالکو اراک

1

فولاد زرند ایرانیان

0

جمعه 13 مرداد 16:00 سالن آلومینیوم اراک