جدولیار

سامانه مدیریت جدول بازی و برنامه تیم های باشگاه مس سونگون ورزقان

تعداد بازدید: 109416

کراپ الوند قزوین

جدول رده بندی فوتسال / بزرگ‌سالان

لیگ برتر فوتسال

# تیم بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
1 گیتی پسند اصفهان 15 14 1 0 57 20 37 43
2 مس سونگون ورزقان 15 11 3 1 63 31 32 36
3 گهر زمین سیرجان 15 8 3 4 45 33 12 27
4 فرش آراء مشهد 15 7 6 2 32 26 6 27
5 سفیر گفتمان تهران 15 7 2 6 37 33 4 23
6 پالایش نفت بندرعباس 15 6 4 5 45 45 0 22
7 آناصنعت پاسارگاد قم 15 5 6 4 35 37 -2 21
8 سن ایچ ساوه 15 6 2 7 47 40 7 20
9 شهرداری ساوه 15 5 3 7 30 34 -4 18
10 فولاد زرند ایرانیان 15 4 4 7 23 29 -6 16
11 کراپ الوند قزوین 15 5 1 9 28 37 -9 16
12 ایرالکو اراک 15 3 3 9 22 38 -16 12
13 مقاومت البرز 15 2 3 10 23 49 -26 9
14 پوشاک حافظ ساری 15 1 1 13 29 64 -35 4
بازی بعدی
بازی قبلی

مس سونگون ورزقان 6

کراپ الوند قزوین 0

برنامه بازی های هفته
هفته بیست و ششم فوتسال / بزرگ‌سالان

# تیم میزبان تیم میهمان تاریخ بازی ساعت بازی مکان بازی
1 ایرالکو اراک - گهر زمین سیرجان جمعه 11 اسفند 16:00 سالن آلومینیوم اراک
2 مس سونگون ورزقان - گیتی پسند اصفهان جمعه 11 اسفند 16:00 سالن پورشریفی تبریز
3 فولاد زرند ایرانیان - سفیر گفتمان تهران جمعه 11 اسفند 16:00 سالن دانشگاه آزاد زرند
4 آناصنعت پاسارگاد قم - مقاومت البرز جمعه 11 اسفند 16:00 سالن حیدریان قم
5 شهرداری ساوه - پالایش نفت بندرعباس جمعه 11 اسفند 16:00 سالن امام خمینی ساوه
6 فرش آراء مشهد - سن ایچ ساوه جمعه 11 اسفند 16:00 سالن بهشتی مشهد
7 پوشاک حافظ ساری - کراپ الوند قزوین جمعه 11 اسفند 16:00 سالن سیدرسول حسینی ساری

برنامه بازی های هفته
فوتسال / بزرگ‌سالان
لیگ برتر فوتسال

برد : 5
باخت : 9
مساوی : 1
# تیم میزبان تیم میهمان تاریخ بازی ساعت بازی مکان بازی
1 هفته بیست و ششم
پوشاک حافظ ساری

کراپ الوند قزوین

جمعه 11 اسفند 16:00 سالن سیدرسول حسینی ساری
2 هفته بیست و پنجم
کراپ الوند قزوین

آناصنعت پاسارگاد قم

جمعه 04 اسفند 16:00 سالن یادگار امام (ره) الوند
3 هفته بیست و چهارم
فرش آراء مشهد

کراپ الوند قزوین

جمعه 27 بهمن 16:00 سالن بهشتی مشهد
4 هفته بیست و سوم
کراپ الوند قزوین

فولاد زرند ایرانیان

پنجشنبه 19 بهمن 16:00 سالن یادگار امام (ره) الوند
5 هفته بیست و دوم
سفیر گفتمان تهران

کراپ الوند قزوین

پنجشنبه 12 بهمن 16:00 سالن فاطمه الزهرا شهر ری
6 هفته بیست و یکم
کراپ الوند قزوین

سن ایچ ساوه

پنجشنبه 05 بهمن 16:00 سالن یادگار امام (ره) الوند
7 هفته بیستم
مقاومت البرز

کراپ الوند قزوین

جمعه 29 دی 16:00 سالن انقلاب کرج
8 هفته نوزدهم
کراپ الوند قزوین

ایرالکو اراک

جمعه 22 دی 16:00 سالن یادگار امام (ره) الوند
9 هفته هیجدهم
پالایش نفت بندرعباس

کراپ الوند قزوین

جمعه 15 دی 16:00 سالن فجر بندرعباس
10 هفته هفدهم
گیتی پسند اصفهان

کراپ الوند قزوین

جمعه 08 دی 16:00 سالن پیروزی اصفهان
11 هفته شانزدهم
کراپ الوند قزوین

گهر زمین سیرجان

جمعه 01 دی 16:00 سالن یادگار امام (ره) الوند
12 هفته پانزدهم
مس سونگون ورزقان

6

کراپ الوند قزوین

0

پنجشنبه 16 آذر 16:00 سالن پورشریفی تبریز
13 هفته چهاردهم
کراپ الوند قزوین

1

شهرداری ساوه

2

جمعه 10 آذر 16:00 یادگار امام الوند
14 هفته سیزدهم
کراپ الوند قزوین

2

پوشاک حافظ ساری

0

جمعه 19 آبان 16:00 سالن یادگار امام (ره) الوند
15 هفته دوازدهم
آناصنعت پاسارگاد قم

3

کراپ الوند قزوین

2

پنجشنبه 11 آبان 16:00 سالن حیدریان قم
16 هفته یازدهم
کراپ الوند قزوین

3

فرش آراء مشهد

4

پنجشنبه 04 آبان 16:00 سالن یادگار امام (ره) الوند
17 هفته دهم
فولاد زرند ایرانیان

2

کراپ الوند قزوین

1

جمعه 28 مهر 16:00 دانشگاه آزاد زرند
18 هفته نهم
کراپ الوند قزوین

2

سفیر گفتمان تهران

1

یکشنبه 23 مهر 16:00 سالن یادگار امام (ره) الوند
19 هفته هشتم
سن ایچ ساوه

1

کراپ الوند قزوین

3

جمعه 07 مهر 16:00 سالن فجر ساوه
20 هفته هفتم
کراپ الوند قزوین

5

مقاومت البرز

0

جمعه 31 شهریور 16:00 سالن یادگار امام (ره) الوند
21 هفته ششم
ایرالکو اراک

1

کراپ الوند قزوین

4

یکشنبه 12 شهریور 16:00 سالن آلومینیوم اراک
22 هفته پنجم
کراپ الوند قزوین

1

پالایش نفت بندرعباس

1

دوشنبه 06 شهریور 16:00 سالن یادگار امام (ره) الوند
23 هفته چهارم
کراپ الوند قزوین

0

گیتی پسند اصفهان

2

سه شنبه 31 مرداد 16:00 سالن یادگار امام (ره) الوند
24 هفته سوم
گهر زمین سیرجان

5

کراپ الوند قزوین

1

چهارشنبه 25 مرداد 16:00 سالن امام علی (ع) سیرجان
25 هفته دوم
کراپ الوند قزوین

1

مس سونگون ورزقان

6

پنجشنبه 19 مرداد 16:00 سالن یادگار امام (ره) الوند
26 هفته اول
شهرداری ساوه

3

کراپ الوند قزوین

2

جمعه 13 مرداد 16:00 سالن امام خمینی ساوه