مس سونگون ۱-۱ آریو اسلامشهر:

تساوی فوتبالیست‌ها با ناداوری

تیم فوتبال مس سونگون ورزقان در هفته نهم لیگ دسته یک مقابل آریو اسلامشهر به تساوی یک بر یک رسید.

به گزارش رسانه باشگاه مس سونگون ورزقان، این دیدار از ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز آغاز شد. شاگردان یوسف بخشی زاده که سه امتیاز بازی را هدف گرفته بودند کار تهاجمی آغاز کردند.

حاصل تلاش مس در نیمه اول اما نتیجه بخش نبود و دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شدند. خطای مشکوک به پنالتی روی علی پورمحمد مهم‌ترین اتفاق این نیمه بود اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. محمد طاهر امینی نیز در این نیمه مصدوم و به تعویض اجباری سونگونی ها تبدیل شد.

مس مزد فوتبال تهاجمی خود را در شروع نیمه دوم گرفت و روی همکاری دو بازیکن تعویضی اش به گل‌ اول رسید؛ در دقیقه ۵۱ بازی بود که ارسال بلند محمدرضا عیسی‌زاده به روی دروازه با ضربه سر عالی یاسر فیضی وارد دروازه آریو شد.

میزبان تا دقایق پایانی از تک گل خود محافظت کرد تا هر سه امتیاز را مال خود کند اما آریو تنها چند دقیقه پیش‌ از به صدا در آمدن سوت پایان صاحب یک ضربه پنالتی شد و با گل کردن آن از شکست در خانه مس گریخت.

شاگردان بخشی زاده بعد از دریافت این گل یک بار دیگر حملات خود را از سر گرفتند اما زمان کافی برای زدن گل دوم نبود و کار با تساوی ۱-۱ دو تیم به پایان رسید.