حضور تماشاگر را بايد به فال نيك گرفت

اسماعیل تقی پور شروع لیگ با تماشاگران را به فال نیک گرفت.

مس سونگون ورزقان در یکی از بازی های هفته اول لیگ برتر از ساعت ۱۶ در سالن پورشریفی تبریز به مصاف پالایش نفت بندرعباس خواهد رفت. صحبت های اسماعیل تقی پور، سرمربی تیم مس در مورد این بازی و وضعیت تیمش را در ادامه می خوانید:

هفته‌ اول حساسیت های خاص خودش را دارد و ما به خوبی به این موضوع واقف هستیم. تا جایی که امکانش بود آمادگی بازیکنان را بعد از وقفه ایجاد شده در لیگ حفظ کردیم. فردا به امید خدا می رویم تا با حضور تماشاگرانمان گام اول را مستحکم برداریم.

تیم امسال
امسال ستاره های خوبی جذب کردیم و چهره های شاخص و کارآمد فصل قبل را هم جذب کردیم تا یک ترکیب متوازن از جوان ها و باتجربه ها داشته باشیم. در این فصل سخت و مسیر طولانی روی درخشش تک تک این بازیکنان حساب باز کرده ام.

تیم حریف
پالایش نفت بندرعباس فصل گذشته شایستگی های خود را اثبات کرد و در این فصل با تقویت خود به یک تیم کاملا تبدیل شده که مهره های بسیار خوبی دارد. با احترام به این تیم، شاگردانم سرشار از انگیزه هستند و فقط به برد فکر می کنند.

حضور تماشاگران
شروع لیگ در کنار تماشاگران لذت خاصی دارد و امیدوارم در این فصل با حمایت آنها بتوانیم یک بار دیگر نماینده شایسته ای برای ورزش آذربایجان باشیم.

مدیریت جدید
از زحمات تیم مدیریتی قبلی به ویژه آقای رسول خطیبی تشکر می کنم و یک خدا قوت به دکتر یاسر نجف زاده می گویم که از شروع کار با جدیت کارها را پیش می برند و فوتسال یکی از دغدغه های اصلی شان است.